Про нас

Про компанію

Компанія «Автотрейдінг-Дніпро» є офіційним дилером SUZUKI в Дніпропетровській області. Вона входить до «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

SUZUKI «Автотрейдінг-Дніпро» пропонує обслуговування на високому професійному рівні. У сучасному просторому торговому залі виставлено весь модельний ряд офіційно представлених в Україні автомобілів та мотоциклів SUZUKI.

Досвідчені консультанти допоможуть у виборі автомобіля, умов його придбання, включаючи варіанти кредитних програм, умов страхування.

На фірмовому СТО проводяться всі види технічного та гарантійного обслуговування з використанням найсучаснішого обладнання. Підтримується склад запасних частин і аксесуарів для максимально швидкого і зручного обслуговування клієнтів.

Офіційний дилер SUZUKI компанії «Автотрейдінг-Дніпро», виконаний в концепції 3S - продаж автомобілів (Sales), сервісне обслуговування (Service) і реалізація запасних частин (Spare parts). Основне завдання нашого центру - концентрація комплексу послуг з продажу і обслуговування автомобіля в одному місці, що забезпечує максимально комфортні умови для Клієнта і економить його час.

Комплекс автоцентру розташований за адресою: 52005, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Слобожанське, вул. Дружби, 3-А (навпроти Золотих ключів).

Авто та мото салон Suzuki

  • Широкий вибір автомобілів та мотоциклів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари